کوشاکار 35 ساله شد

ابزار معادل‌سازی سوئیچ‌های هوآوی و سیسکو (Huawei vs. Cisco Switch Model Comparison):   

 

   نحوه کار با ابزار زیر:

  1. فروشنده مورد نظر را انتخاب نمایید (هوآوی یا سیسکو).
  2. مدل سوئیچ مورد نظر خود را انتخاب نمایید (سوئیچ‌ها در سه بخش  "سوئیچ‌های SMB"، "سوئیچ‌های FE "، "سوئیچ‌های GE لایه دو" و " سوئیچ‌های لایه سه (1G, 10G) " دسته‌بندی شده اند).
  3. بر روی دگمه “Compare” کلیک نمایید.

 

Vendor
Model
Description
Image
Cisco
 
 
Huawei
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

کمپانی هوآوی در سال 2019 در بین 500 شرکت برتر جهان (Global Fortune 500) در جایگاه 61ام قرار گرفت. این کمپانی در حوزه تجهیزات شبکه سازمانی جزو سه برند اول دنیا می‌باشد و سوئیچ‌های هوآوی، بعد از سیسکو، سهم دوم بازار جهانی سوئیچ را در اختیار دارند.

سوئیچ‌های هوآوی در  مدل‌های متنوعی عرضه میشود و پاسخگوی طیف گسترده‌ای از نیازهای کاربران می‌باشد. با استفاده از ابزار بالا شما می‌توانید سوئیچ هوآوی مورد نظر خود را در دسته‌بندی مربوطه انتخاب نمایید و سپس مشخصات فنی و همچنین سوئیچ معادل آن از برند سیسکو را مشاهده نمایید. اگر سابقه کار با سوئیچ‌های سیسکو را دارید اما هنوز با مدل‌های سوئیچ‌های هوآوی آشنا نیستید، میتوانید در لیست بالا، در قسمت فروشنده (vendor)، سیسکو انتخاب نمایید و سپس مدل مورد نظر را از بین سوئیچ‌های سیسکو انتخاب کنید. مدل‌نامبر، مشخصات فنی وتصویر سوئیچ هوآوی معادل در جدول نمایش داده می‌شود.

شرکت کوشاکار موجودی متنوعی از سوئیچ‌های هوآوی را در اختیار دارد و مدلهایی که در لیست بالا نمایش داده می‌شوند از پرفروش‌ترین سوئیچ‌های هوآوی در سه سال اخیر می‌باشند. جهت بررسی بیشتر سوئیچ‌ها هوآوی میتوانید به این لینک مراجعه نمایید و چنانچه مشخصات سوئیچی که دنبال آن هستید در لیست بالا نیامده است، جهت دریافت مشخصات فنی آن سوئیچ می‌توانید با کارشناسان کوشاکار تماس بگیرید.