معرفی شرکت هوآوی:

شرکت هوآوی (HUAWEI) یکی از بزرگترین و برترین شرکتهای فعال در حوزه IT و مخابرات در دنیاست.

هوآوی پیشرو در ارائه‌ی راه‌حل‌های ICT، به عنوان یکی از رهبران اصلی فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسخگوی نیاز مشتریان در نقاط مختلف جهان می‌باشد. هوآوی با ارائه‌ی وسیع‌ترین طیف محصولات و راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در بیش از 170 کشور جهان  فعالیت می‌کند و بدین ترتیب به  بیش از یک سوم جمعیت جهان خدمات ICT ارائه می‌دهد.

شرکت هوآوی  بزرگترین تولیدکننده محصولات مخابراتی در دنیاست و طبق آخرین اعلام و رده بندی مؤسسات معتبر تحقیقاتی Gartner و IDC این شرکت جزو شرکتهای برتر در بیش از 10 زمینه مختلف فناوری اطلاعات می باشد.

با تاکیدی که این شرکت روی تحقیقات و نوآوری (R&D) داشته، مراکزی را به همین منظور در اقصی نقاط جهان از آمریکا و کانادا گرفته تا آلمان و فرانسه دایر کرده است و فعالترین شرکت در ثبت اختراعات در چند سال اخیر بوده است.

اکثر کارشناسان پیشبینی می کنند این شرکت در آینده ای نزدیک برترین شرکت IT در دنیا شود.

Huawei

سه حوزه‌ی اصلی فعالیت شرکت هوآوی عبارت‌اند از:

Huawei Consumer Business Group:

 هوآوی در این بخش از سال 2003 شروع به فعالیت نمود و یکی از مطرح ترین تولید کننده‌های گوشی موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و دستگاه‌های MBB  (mobile broadband) است، و هم‌اکنون در سال 2018 سومین سهم بازار جهان را در این حوزه ( بعد از اپل و سامسونگ) دارد. 

Huawei Carrier Business Group:

هوآوی بزرگترین شرکت عرضه کننده راهکارهای تلکام در جهان است و در این بخش مخابراتی، بیشترین سهم بازار جهانی را به خود اختصاص داده است که راه‌حل‌های نوآورانه‌ی خود را از آخرین تکنولوژیهای موبایل (5G) گرفته تا جدیدترین راهکارهای انتقال پرسرعت نوری WDM و مایکروویو و فناوریهای نوظهور اکسس نظیر GPON/10GPON/TWDM PON در اختیار شرکت‌های مخابراتی و رساننده‌ی خدمات ارتباطی (از قبیل ISPها و اپراتور های موبایل) قرار می‌دهد.

هوآوی همگام با تغییرات صنعت تلکام سعی دارد تا با ارائه‌ی محصولات و راه‌حل‌های نوین در زمینه‌ی آنالیز کلان‌داده، ایجاد فضای ابری داخلی (inCloud)، نسل جدید ارتباطات ویدئویی و ...  تبدیل به تامین کننده‌ای پیشرو برای مشتریان خود گردد.

در حال حاضر اغلب قویترین ISP و اپراتورهای داخل ایران از این خدمات استفاده می‌کنند. 

Huawei Enterprise Business Group: Huawei Enterprise

هوآوی در بخش فروش سازمانی خود، با تمرکز بر نیازهای نوظهور انواع کسب‌ و کارها در عصر دیجیتال، زیرساخت‌‌های مورد نیاز برای موفقیت آن‌ها را فراهم کرده‌ است.

هوآوی  پس از سیسکو در مقام دوم سهم بازار روتر و سوئیچ در دنیا می باشد و در زمینه هایی مانند سرورهای ماژولار و تجهیزات ویدئو کنفرانس جزو 3 برند اول جهان از لحاظ میزان فروش و سهم بازار می باشد. همچنین در زمینه هایی مانند تجهیزات ذخیره سازی و دیتاسنتر بیشترین رشد را در میان شرکتهای فعال در این حوزه دارد و در موقعیتی است که در آینده نزدیک جزء 3 برند اول از نظر سهم بازار گردد.

سهم بازار جهانی تجهیزات شبکه هوآوی

ما در کوشاکار به عنوان نماینده رسمی هوآوی اینترپرایز در ایران، محصولات و خدمات هوآوی را در سه حوزه به کسب و کارهای ایرانی ارائه می‌دهیم:

  1. راهکارهای شبکه برای سازمان‌ها:

هوآوی طیف وسیعی از تجهیزات شبکه شامل سوئیچ هوآوی، روتر هوآوی، تجهیزات وایرلس WLAN هوآوی، تجهیزات انتقال نوری SDH  و مایکروویو، تجهیزات اکسس GPON و ... را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و هم‌چنین برای سازمان‌ در مقیاس‌های بزرگ‌تر پوشش می‌دهد.

  1.  راهکارهای IT برای کسب و کارها:

هوآوی با توجه به نیاز روز افزون کسب و کارها به ذخیره سازی داده‌ها و هم‌چنین گسترش استفاده از اپلیکیشن‌های قابل پیاده سازی در بستر خدمات مبتنی بر تکنولوژی ابری، با سرمایه گذاری کلان بر روی واحد تحقیق و توسعه‌ی خود توانسته است جدیدترین محصولات سرور، ذخیره سازی ، رایانش ابری و دیتاسنتر ماژولار و کانتینری را ارائه دهد.

  1. راهکارهای ارتباطی یکپارچه (UC&C):

     راه‌حلِ تسهیل‌سازِ ارتباطاتِ سازمانی هوآوی با ارائه‌ی محصولات مختلف شامل تلفن IP، سیستم‌های ویدئوکنفرانس هوآوی، تجهیزات مرکز تماس و ... امکان برقراری ارتباطات امن، پرسرعت و با کیفیت درون سازمانی را فراهم می‌آورد. 

شرکت کوشاکار به عنوان نماینده‌‌ی رسمی هوآوی اینترپرایز در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای و تأمین تجهیزات مورد نیاز در هر سه حوزه‌ی ذکر شده پاسخگوی شرکت‌ها در سرتاسر ایران می‌باشد. با توجه به عملکرد درخشان هوآوی اینترپرایز در کشورهای آمریکا، چین، کشورهای آسیایی، کشورهای اروپایی و خاورمیانه، ما امیدواریم کسب و کارهای کشورمان هم بتوانند با بهره‌مندی از این خدمات به استاندارهای جهانی نزدیک شوند.  

چرا هوآوی؟ برند و کیفیت جهانی حضور و پشتیبانی رسمی در ایران گارانتی واقعی ۱ تا ۳ سال آموزش رایگان


 

برند و کیفیت جهانی

محصولات هوآوی در سرتاسر جهان، از قلب تکنولوژی در دره سیسلیکون آمریکا گرفته تا اروپا و آسیا عرضه شده و مشتری دارد.
هوآوی اهمیت ویژه ای را روی R&D محصولات گذاشته و در آمریکا و اروپا مراکز تحقیقاتی بنا کرده و نخبگان این کشورها را برای نوآوری و ارتقای کیفی محصولات خود جذب می نماید.
به تصدیق موسسات معتبری مثل Gartner و IDC هوآوی جزء برترین برندها در بیش از 10 زمینه مختلف راهکارهای IT می باشد.

 

آموزش رایگان

شرکت هوآوی به مشتریان خود آموزش فنی رایگان ارائه می دهد. اگر از نداشتن دانش فنی برای بهره برداری از محصولات این شرکت نگرانید، آنرا فراموش کنید!

 

گارانتی واقعی 1 تا 3 سال

شرکت هوآوی روی محصولات ذخیره سازی و سرور خود 3 سال و محصولات شبکه 1 سال گارانتی واقعی ارائه می دهد و با داشتن انبار کالا در ایران، امکان تعویض قطعات ظرف 4 ساعت را در دوره گارانتی ارائه می دهد. هیچ یک از رقبا نمی توانند در ایران چنین سطح خدماتی را ارائه دهند.

 

حضور و پشتیبانی رسمی در ایران

در میان شرکتهای برتر در حوزه IT، تنها شرکتی که رسماً در ایران دفتر داشته و خدمات پشتیبانی و گارانتی واقعی ارائه می دهد، هوآوی است.
شرکت هوآوی در بخش Enterprise فقط از طریق نمایندگان رسمی محصولات و خدمات ارائه می دهد.

170+
16
35000
92