راهکار جامع ویدئو کنفرانس:

شرکت کوشاکار در زمینه تأمین تجهیزات سخت‌افزاری ویدئو کنفرانس برای سازمان‌ها و هم‌چنین ارائه راهکارهای نرم‌افزاری برای برقراری ارتباط بین چند نقطه، فعالیت می‌کند و راه‌حل جامعی برای برگزاری جلسات ویدئو کنفرانس ارائه می‌دهد:
 
 
 

راهکار ویدئو کنفرانس تروکانف TrueConf

استفاده از فناوری ویدئوکنفرانس یکی از موثرترین روش‌های ارتباطی در سازمان‌ها است. ارتباط چهره به چهره در کنار بهره‌مندی از امکانات تعاملی مانند چت همزمان، به اشتراک‌گذاری فایل، ضبط جلسه و ...، استفاده از سیستم‌های ویدئوکنفرانس را به یکی از محبوب‌ترین روش‌های ارتباطی سازمانی تبدیل کرده است. با وجود این، برخی از سازمان‌ها به علت محدودیت‌های امنیتی، هزینه‌های بالای خرید تجهیزات ویدئوکنفرانس و پیچیدگی‌های استقرار و به‌کارگیری این تجهیزات، در استفاده از فناوری ویدئوکنفرانس با محدویت‌هایی رو‌به‌رو هستند. راهکار ویدئو کنفرانس ‌‌‌TrueConf یک پاسخ مطلوب به این نگرانی‌ها است.

سرویس ویدئو کنفرانس تروکانف (TrueConf) یکی از قوی‌ترین راهکارهای برگزاری جلسات ویدئو کنفرانس مبتنی بر نرم‌افزار می‌باشد.
این راهکار به صورت on-premise بر روی شبکه‌‌ی داخلی سازمان و بدون نیاز به بستر اینترنت اجرا می‌گردد و سازما‌ن‌ها با استفاده از سرویس‌های مختلف TrueConf می‌توانند جلسات سازمانی، وبینارها و برنامه‌های پخش زنده‌ی خود را بدون نیاز به تجهیزات جانبی خاص در بستری امن و با کیفیتی بالا برگزار نمایند.
یکی از مهم‌ترین مزیت‌های راهکار ویدئو کنفرانس تروکانف (‌TrueConf) سازگاری کامل آن با endpointهای SIP و H.323 می‌باشد؛ TrueConf Server دارای گیت‌وی داخلی‌ست که از طریق آن به سادگی و بدون نیاز به تنظیمات خاصی به تمامی endpointها متصل می‌گردد. بنابراین در صورت استفاده از این راهکار، نیاز به ایجاد تغییرات در ساختار شبکه‌ی سازمان، تهیه endpointهای جدید و خرید ‌‌MCU به صورت جداگانه نمی‌باشد و این امر منجر به کاهش هزینه‌ها می‌گردد. علاوه بر این، TrueConf امکانات ویژه‌ای نیز برای شرکت‌کنندگان در کنفرانس در نظر گرفته است. شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق هر پلت‌فرم دلخواه (Windows, Android, iOS و .. ) به جلسه‌ی کنفرانس بپیوندند و کیفیت ویدئو دریافتی برای هر شرکت‌کننده به شکلی تنظیم می‌گردد که هر فرد با توجه به امکانات دستگاه مورد استفاده‌ی خود (موبایل یا تبلت)، تصاویر را با بهترین کیفیت ممکن دریافت نماید.
 

مزیت‌ها و ویژگی‌های سرویس ویدئو کنفرانس تروکانف (TrueConf)

برای دیدن اطلاعات هر قسمت، روی TAB مربوطه کلیک نمایید.

General
Interoperability
Conference Modes
Collaboration
مزایای خرید از نمایندگی رسمی TrueConf
 • پشتیبانی مستقیم توسط TrueConf
 • امکان باز کردن تیکت و دریافت جواب از طرف تیم پشتیبانی فنی TrueConf
انواع سرویس‌های ویدئو کنفرانس TrueConf برای جلسات سازمانی، آموزش از راه دور و پخش زنده
 • برقراری جلسات ویدئو کنفرانس تا 36 نفر به صورت همزمان
 • برگزاری کنفرانس‌های عمومی و وبینارها تا 800 نفر
 • امکان پخش زنده برای 1 میلیون نفر
لایسنس آزمایشی رایگان
امکان دریافت لایسنس آزمایشی به صورت رایگان با دارا بودن تمامی قابلیت‌های نسخه اصلی، جهت تست و اطمینان از کارایی سیستم.
سطح بالای امنیت با به کارگیری AES 256 (استاندارد رمزنگاری پیشرفته‌ی 256 بیتی)
قابلیت اجرا در شبکه‌ی داخلی بدون نیاز به بستر اینترنت
 
Minimum Hardware Required
عملکرد مطلوب با کمترین تجهیزات سخت‌افزاری
ادمین ویدئو کنفرانس حتی می‌تواند فقط با یک کامپیوتر معمولی سرویس‌های ویدئوکنفرانس TrueConf را راه‌اندازی نماید. برای مثال، تنها به وسیله‌ی یک PC با پردازنده i5 و رم 8 GB، ادمین قادر خواهد بود با دویست نفر شرکت ‌کننده از طریق نرم‌افزارهای نصب شده بر روی کامپیوتر یا گوشی هوشمند کاربر ارتباط برقرار کند.
سازگاری کامل با endpointهای SIP و H.323 و عدم نیاز به خرید زیرساخت MCU
گیت‌وی داخلی TrueConf Server با پروتکل‌های SIP و H.323 کاملاً سازگار می‌باشد و این سرور قادر است با تمامی ‌endpoint های ویدئوکنفرانس و IP PBX، صرف نظر از برند کمپانی سازنده، از طریق SIP یا H.323 به سادگی ارتباط برقرار نماید. برای اینکار کافی‌ست تجهیزات ویدئو کنفرانس فعلی را در TrueConf Server ثبت‌نام کنید، سپس می‌توانید با این endpointها نیز، مانند سایر کاربران، تماس بگیرید. بدین طریق یکپارچگی کامل بین تمامی کاربران و endpoint ها برقرار شده و هر گونه نیاز به استفاده از یک MCU گران‌قیمت از بین می‌رود.
دسترسی به Active Directory و پشتیبانی از LDAP
TrueConf Server می‌تواند با استفاده از پروتکل LDAP اطلاعات مورد نیاز جهت مدیریت کاربران را از Active Directory سازمان دریافت نماید و در صورت نیاز، تغییرات در وضعیت کاربران در TrueConf Server و Active Directory به صورت هماهنگ و خودکار اعمال خواهد شد. این ویژگی منجر به تسهیل مدیریت حساب‌های کاربری می‌گردد.
TrueConf API: یکپارچگی کامل راهکارهای ویدئوکنفرانس با فرآیندهای سازمانی شما
TrueConf Server این قابلیت را دارد که با استفاده از RESTful API، فرصت‌های جدیدی برای یکپارچه‌سازی سیستم ویدئوکنفرانس TrueConf با فرآیندهای سازمانی شما ایجاد نماید.
مقیاس‌ پذیری
امکان برقراری ارتباط بین سرورها به منظور ایجاد افزونگی و تقسیم بار ترافیکی
پشتیبانی از ۳۶ کاربر همزمان به صورت تصویری (layout) در جلسات ویدئوکنفرانس
 
آموزش مجازی
آموزش مجازی (آموزش از راه دور یا ویدئوکنفرانس نامتقارن)، یکی از سرویس‌های ویدئوکنفرانس TrueConf می‌باشد که اختصاصاً برای آموزش از راه دور طراحی شده است. در این حالت، شرکت‌کنندگان (دانش‌آموزان) تنها صوت و تصویر سخنران را دریافت می‌کنند و فقط از طریق چت می‌توانند با هم در ارتباط باشند. در عین حال سخنران (معلم) می‌تواند صوت و تصویر تک تک دانش‌آموزان را دریافت کند.
کنفرانس‌های عمومی و وبینارها
شرکت‌ها با استفاده از امکانات TrueConf Server می‌توانند رویدادهای آنلاین را با امکان به اشتراک‌گذاری تصویر، صدا و صفحه‌ی نمایش برای کاربران فعلی و مهمان برگزار نمایند. ظرفیت این جلسات آنلاین به هشتصد نفر می‌رسد.
پخش زنده برای یک میلیون نفر
با کمک ویژگی پشتیبانی از RSTP در TrueConf Server شما می‌توانید جلسات ویدئو کنفرانس خود را به صورت زنده برای بیش از یک میلیون کاربر به صورت همزمان از طریق سرویس‌های محبوب نمایش ویدئو، مثل آپارات، پخش نمایید.
امکانات تعاملی کاربردی
جهت افزایش بهره‌وری جلسات ویدئو کنفرانس، شرکت‌کنندگان می‌توانند از امکانات تعاملی زیر استفاده نمایند:
 • چت متنی
 • ارسال فایل
 • به اشتراک‌گذاری صفحه‌ی نمایش
 • نمایش اسلاید
 • ضبط جلسه
کیفیت تصویر 4K UltraHD
 
فعال‌سازی ‌صدا
در صورت فعال کردن voice activation، در هر لحظه تصویر فرد سخنران در layout ویدئو کنفرانس به صورت اتوماتیک بزرگ می‌گردد. بنابراین دیگر لازم نیست با تغییر دستی تنظیمات در طول جلسه حواستان پرت شود.
تخصیص هوشمند ترافیک
کیفیت ویدئو برای هر یک از شرکت‌کنندگان با توجه به ‌رزولوشن و سایر مشخصات فنی دستگاه ‌endpointای (لپ‌تاب، موبایل و ...) که از طریق آن در کنفرانس شرکت کرده‌اند، به صورت هوشمند به شکلی تنظیم می‌گردد که برای هر فرد تصاویر در بالاترین کیفیت ممکن نمایش داده شود.
ضبط جلسه
با استفاده از TrueConf شما می‌توانید جلسات ویدئو کنفرانس و وبینارهای خود را ضبط نمایید و هر وقت مایل بودید تنها با یک کلیک آن را با همکاران خود به اشتراک بگذارید.
قابلیت اجرا بر روی تمامی پلت‌فرم‌ها و دستگاه انتخابی کاربر
همه‌ی امکانات سرویس‌های ویدئو کنفرانس TrueConf، بر روی هر پلت‌فرم‌ انتخابی کاربر از قبیل : Windows, Linux, macOS, iOS, Android TV, Android در دسترس می‌باشد.
مزیت‌ها و ویژگی‌های سرویس ویدئو کنفرانس ‌TrueConf:
 
 • امکان خرید از نمایندگی رسمی TrueConf
 • سرویس‌های ویدئو کنفرانس TrueConf برای جلسات سازمانی، آموزش از راه دور و پخش زنده
 • لایسنس آزمایشی رایگان
 • سطح بالای امنیت با به کارگیری AES 256 (استاندارد رمزنگاری پیشرفته‌ی 256 بیتی)
 • قابلیت اجرا در شبکه‌ی داخلی بدون نیاز به بستر اینترنت
 • عملکرد مطلوب باکمترین تجهیزات سخت‌افزاری
 • سازگاری کامل با endpointهای SIP و H.323، عدم نیاز به خرید زیرساخت MCU
 • دسترسی به Active Directory و پشتیبانی از LDAP
 • TrueConf API : یکپارچگی کامل راهکارهای ویدئوکنفرانس با فرآیندهای سازمانی شما
 • مقیاس‌ پذیری
 • پشتیبانی از ۳۶ کاربر همزمان به صورت تصویری (layout) در جلسات ویدئوکنفرانس
 • آموزش مجازی
 • کنفرانس‌های عمومی و وبینارها
 • پخش زنده برای یک میلیون نفر
 • امکانات تعاملی کاربردی
 • کیفیت تصویر 4K UltraHD
 • فعال‌سازی ‌صدا
 • تخصیص هوشمند ترافیک
 • ضبط جلسه
 • قابلیت اجرا بر روی تمامی پلت‌فرم‌ها و دستگاه انتخابی کاربر

 

سوالات متداول در مورد سیستم ویدئو کنفرانس تروکانف (TrueConf)

با استفاده از سرویس‌های مختلف ‌TrueConf شما می‌توانید جلسات سازمانی را با ظرفیت ۳۶ نقطه به صورت همزمان و وبینارهایی با هشتصد شرکت‌کننده برگزار نمایید. علاوه بر این امکان broadcast کردن ویدئو با استفاده از سرویس‌های پخش مبتنی بر RTSP نظیر آپارات و پخش آن برای یک میلیون تماشاگر نیز وجود دارد.

بله، شما می‌توانید به راحتی از مشترکین IP PBX، کاربران ترمینال‌های ویدئو کنفرانس و ‌endpointهای SIP/ H.323 و همچنین دوربین‌های IP (از طریق RTSP) برای شرکت در ویدئو کنفرانس دعوت نمایید.

خیر، مهمانان برای شرکت در ویدئو کنفرانس نیاز به دانلود و نصب هیچ برنامه‌ی خاصی ندارند. کافی است از طریق مرورگر خود به جلسه بپیوندند، در این حالت مهمان نیز، مانند سایر شرکت‌کنندگان، قادر است از تمامی امکانات سرویس ویدئو کنفرانس TrueConf استفاده نماید. این کار از طریق پروتکل WebRTC انجام می‌شود.

بله، شما می‌توانید جلسات گروهی کنفرانس را برای هر روز و ساعت دلخواه از قبل برنامه‌ریزی نمایید. محدودیتی در تعداد جلسات برنامه‌ریزی شده وجود ندارد. بعد از تعریف جلسه، ایمیل دعوت به شرکت در ویدئو کنفرانس به صورت خودکار برای کاربران و مهمانان ارسال می‌گردد.

بله، مدیر کنفرانس می‌تواند به سادگی میکروفون یا دوربین هر یک از شرکت‌کنندگان را mute کند. علاوه بر این، مدیر بر روی دوربین‌های PTZ اتاق کنفرانس نیز کنترل دارد.

 

تجهیزات ویدئو کنفرانس: 

کمپانی لاجیتک

لاجیتک با در اختیار داشتن ۷۰۰۰ کارمند و درآمد 2.1B$، یکی از رهبران بازار تولید تجهیزات جانبی کامپیوتر شامل وب‌کم، کیبورد، موس، اسپیکر و ... و یکی  از قدیمی‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی تجهیزات ویدئو کنفرانس می‌باشد. در سال 2009، لایجیتک کمپانی Lifesize (تأسیس سال 2003) را خریداری کرد. در سال 2016، لایف‌سایز قسمتی از فعالیت‌های خود را از لاجیتک جدا کرد. امروزه، لاجیتک هنوز 37.5 درصد از سهام لایف‌سایز را در اختیار دارد.

در سال 2011، لاجیتک بخش جدیدی را تحت عنوان Logitech for Business به منظور ارائه‌ی محصولات به مشتریان سازمانی و کسب‌وکارها راه‌اندازی نمود. محصولات بخش Logitech for Business شامل راهکارهای ویدئوکنفرانس، کیبورد و موس (کمبو و جداگانه)، موس، هدست و ... می‌گردد.

تجهیزات ویدئو کنفرانس لاجیتک

سیستم‌های ویدئو کنفرانس، وب‌کم، هدست و سایر تجهیزات حوزه‌ی ویدئو کنفرانس لاجیتک ، در سرتاسر دنیا با استقبال مشتریان رو‌به‌رو شده است. طراحی محصولاتِ گوناگون، متناسب با فضای اتاق کنفرانس و سهولت نصب و راه‌اندازی تجهیزات از جمله دلایل این موفقیت می‌باشد. نوآوری‌های لاجیتک در طراحی  محصولاتِ حوزه ویدئو کنفرانس مورد توجه‌ی کارشناسان نیز قرار گرفته و لاجیتک توانسته است جوایز بین‌المللی معتبری دریافت نماید.

مقایسه‌ی پنچ مدل از تجهیزات ویدئو کنفرانس Logitech:

 • RALLY
 • GROUP
 • MEETUP
 • CONNECT
 • BCC950

RALLY :

ویدئو کنفرانس رالی لاجیتک
RALLY
 • Up to 46 Seats
 • Up to 4k Ultra HD
 • 90° Diagonal Field of View
 • Adaptive PAN-TILT-ZOOM
 • Modular Audio
 • RightSight™ Technology
 • See more

GROUP :

ویدئو کنفرانس لاجیتک
GROUP
 • Up to 20 People
 • Full HD 1080p @ 30 FPS
 • 90° Diagonal Field of View
 • Pan: ±90° Tilt: +35°/-45°
 • 4 Omni-Directional Mics
 • Optional Expansion Mics
 • See more

MEETUP :

تجهیزات ویدئو کنفرانس لاجیتک
MEETUP
 • Up to 8 People
 • Up to 4k @ 30 FPS
 • 120° Diagonal Field of View
 • Pan: +25° Tilt: +15°/-15°
 • 3 Beamforming Mics
 • Optional Expansion Mic
 • See more

CONNECT :

سیستم کنفرانس logitech
CONNECT
 • Up to 6 People
 • Full HD 1080p @ 30 FPS
 • 90° Diagonal Field of View
 • Digital Pan and Tilt
 • 4x HD Zoom
 • 2 Omni-Directional Mics
 • See more

BCC950 :

سیستم کنفرانس لاجیتک
BCC950
 • Up to 4 People
 • Full HD 1080p @ 30 FPS
 • 78° Diagonal Field of View
 • Pan: ±64° Tilt: +24°/-30°
 • 1.2x HD Zoom
 • 1 Omni-Directional Mic
 • See more

 

سیستم ویدئو کنفرانس ‌GROUP لاجیتک:

انتخاب سیستم کنفرانس مناسب برای اتاق‌های کنفرانس کوچک و متوسط (اتاق‌های کنفرانس چهارده تا بیست نفره)، همواره برای سازمان‌ها چالش‌هایی را به همراه داشته است. راهکارهایی که برای اتاق‌های کنفرانس بزرگ طراحی شده‌اند، پرهزینه، پیچیده یا حتی پیش از حد بزرگ برای استقرار در فضای اتاق‌های کنفرانس کوچک و متوسط هستند و از طرف دیگر، راهکارهای ارزان‌قیمت هم به شکلی طراحی شده‌اند که کاربران در صورت به‌کارگیری آن‌ها مجبور خواهند بود به استانداردهای پایین‌تری در زمینه‌های سهولت استفاده، امنیت، عملکرد و ... رضایت دهند.

در این میان، لاجیتک با ارائه‌ی سیستم کنفرانس ‌‌‌‌GROUP، راه‌حل جدیدی در اختیار سازمان‌ها گذاشته است. Logitech Group در کنار قیمت مناسب، عملکرد قابل‌قبولی نیز دارد و پاسخگوی استانداردهای مورد نظر کاربران در اتاق‌های کنفرانس کوچک و متوسط می‌باشد.

راه‌اندازی سیستم ویدئو کنفرانس GROUP به صورت plug-and-play و از طریق اتصال آن به یک لپ‌تاپ یا PC انجام می‌گیرد و این سیستم با نرم‌افزارهای مطرح ویدئو کنفرانس (تروکانف، اسکایپ و ... ) کاملاً سازگار می‌باشد. مدل پایه سیستم ویدئو کنفرانس GROUP شامل یک عدد دوربین PTZ، یکSpeakerphone  همراه با چهار میکروفون داخلی و یک Connector Hub می‌باشد.

دوربین:

دوربین سیستم ویدئو کنفرانس GROUP لاجیتک، مدل PTZ Pro 2، دوربینی  با کیفیت تصویربرداری 1080P و زوم 10x (5x digital & 5x optical)، زاویه‌ی دید 90 درجه، چرخش افقی260  درجه (260 Pan) و چرخش عمودی 130 درجه (130 Tilt) می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های این دوربین می‌توان به Autofocus بودن آن و قابلیت تنظیم preset )تا پنج نما( اشاره کرد.

جهت مشاهده‌ی سایر مشخصات فنی دوربین به این لینک مراجعه نمایید.

اسپیکرفون:

اسپیکرفون این مدل دارای چهار میکروفون داخلی است که صدای شرکت‌کنندگان کنفرانس را تا شعاع شش متری (چهارده نفر شرکت‌کننده در یک اتاق کنفرانس) دریافت می‌کند؛ در صورت اضافه کردن میکروفون‌های جانبی این فاصله به هشت و نیم متر (مناسب برای بیست شرکت‌کننده) می‌رسد. ویژگی حذف اکو محیط (Acoustic echo cancelation) و حذف نویز منجر به افزایش کیفیت انتقال صوت در سیستم ویدئو کنفرانس GROUP شده است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق اتصال این speakerphone به گوشی همراه خود ( با Bluetooth) تماس تلفنی نیز برقرار نمایند. نمایشگر LCD  این دستگاه،  اطلاعات تماس شامل caller ID، مدت زمان تماس و ... را نمایش می‌دهد. همچنین از طریق کنترل پنل این اسپیکرفون می‌توان به بعضی از تنظیمات تماس‌های تلفن (پاسخگویی به تماس، قطع تماس، تنظیم صدا، قطع صدا و ... ) و برخی از تنظیمات کنترل دوربین دسترسی داشت.

بررسی نقاط قوت و ضعف:

+ لاجیتک گروپ، یک انتخاب اقتصادی:

هزینه‌ی خرید و نصب پکیج کامل سیستم ویدئو کنفرانس GROUP شامل دوربین، اسپیکرفون، هاب و ریموت، در مقایسه با سایر تجهیزات و سیستم‌های ویدئو کنفرانس حرفه‌ای که معمولاً سازمان‌ها برای اتاق‌های کنفرانس در نظر می‌گیرند و یا حتی در مقایسه با یک دوربین PTZ حرفه‌ای، بسیار مناسب می‌باشد؛ به خصوص با در نظر گرفتن امکانات گسترده و عملکرد خوب این سیستم کنفرانس.

+ لاجیتک گروپ، کیفیت بالای انتقال صوت:

قابلیت‌های‌ انتقال صوت در سیستم ویدئو کنفرانس ‌GROUP، فراتر از میزان مورد نیاز برای کاربران در اتاق‌های کنفرانس کوچک و متوسط می باشد:

 • میکروفون‌ها: سیستم ویدئو کنفرانس ‌GROUP، به صورت پیش‌فرض همراه با چهار عدد میکروفون همه‌جانبه (omni-directional) که داخل speakerphone تعبیه شده‌اند، ارائه می‌شود. این میکروفون‌ها عملیات صدابرداری را تا شعاع 6 متری انجام می‌دهند و در صورت استفاده از دو میکروفن اضافه این فاصله تا 8.5 متر افزایش می‌یابد.
 • اسپیکر: اسپیکر سیستم ویدئو کنفرانس GROUP نیز عملکرد بسیار مطلوبی در باز تولید صدای طرف دیگر در اتاق کنفرانس دارد.
 • پوشش طیف گسترده‌ای از فرکانس‌های صوتی: سیستم گروپ نسبت به مدل‌ قبلی (CC3000e) دامنه‌ی صوتی گسترده‌تری را پوشش می‌دهد. البته این طیف شامل فرکانس‌هایی با طول موج پایین (بین ۵۰-۱۰۰ هرتز) نمی‌گردد. با این وجود، تجربه‌ی خوبی از انقال صوت در جلسه‌ی کنفرانس را به کاربران ارائه می‌کند. علاوه بر این، عملکرد این سیستم در حذف نویزهای محیط نیز مطلوب است.

+ لاجیتک گروپ، کیفیت بالای انتقال تصویر:

دوربین GROUP عملکرد بسیار خوبی دارد و همانطور که در قسمت قبل اشاره شد، قابلیت‌های آن فراتر از نیاز کاربران می‌باشد.  این دوربین نه تنها از رمزگذاری H.264 پشتیبانی می‌کند بلکه با پشتیبانی از رمزگذاری H.264 SVC، لود پردازش دستگاه میزبان را هنگام اجرای بعضی از نرم‌افزارهای ویدئو کنفرانس مانند Lync 2013 و Skype for Business و .. کاهش می‌دهد.

- لاجیتک گروپ، فاقد یک اسپیکرفون مستقل:

سیستم ویدئو کنفرانس GROUP شامل SIP Stack یا شماره‌گیری (Dialer) که بتواند مانند یک speakerphone مستقل عمل کند، نمی‌باشد و باید به یک کامپیوتر متصل گردد. البته برای مدیریت کنفرانس نیازی به استفاده از موس و کیبورد کامپیوتر نیست، چراکه در صورت به کار گیری زیر ساخت‌های نرم‌افزاری قابل پشتیبانی GROUP، مانند TrueConf  یا Skype، برقراری تماس تصویری با کیفیت تنها با استفاده از ریموت سیستم گروپ امکان‌پذیر است.

وب‌کم لاجیتک، مدل C930c:

وب‌کم C930c لاجیتک یکی از پیشرفته‌ترین وب‌کم‌های موجود در بازار می‌باشد که با ارائه میدان دید عریض 90 درجه‌ای و پشتیبانی از زوم دیجیتال تا 4 برابر، از سایر مدل‌ها متمایز گردیده است.

C930c لاجیتک، تصاویر را با کیفیت بالای Full HD 1080P و با سرعت 30 فریم در ثانیه نمایش می‌دهد. علاوه بر این، با پیشتیبانی از فناوری RightLight 2، این وب‌کم به طور خودکار کیفیت تصاویر را حتی در نور کم، به بهترین شکل تنظیم می‌نماید. با استفاده از براکت‌های داخل جعبه، C930c را بر روی صفحه‌ی LCD، نوت‌بوک و یا روی پایه (tripod) قرار می‌گیرد. همچنین شما می‌توانید از طریق نرم‌افزار تنظیم دوربین لاجیتک، تنظیمات pan و zoom را مطابق با نیازمندی خود تغییر دهید.

پشتیبانی از فرمت‌های H.264 و UVC 1.5 و به دنبال آن کاهش لود پردازش تصاویر برای کامپیوتر، قابلیت فوکوس اتوماتیک، سازگاری کامل با نرم‌افزارهای مطرح ویدئو کنفرانس و دارا بودن دو میکروفون داخلی از دیگر ویژگی‌های این وب‌کم لاجیتک می‌باشد.

جهت بررسی سایر ویژگی‌های C930c به جدول زیر مراجعه فرمایید:

C930c BUSINESS WEBCAM

Full HD 1080p/30 HD 720p/30

Resolution/FPS

90°

Field of View

4x

HD Digital Zoom

Yes

H.264 AVC Compression

Yes

Autofocus

Glass

Lens

RightLight 2

Auto-Light Correction

2 omni-directional mics

Noise Cancelling Mic(s)

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید  سیستم ویدئو کنفرانس، با ما تماس بگیرید.