معرفی شرکت هوآوی:

شرکت هوآوی (HUAWEI) یکی از بزرگترین و برترین شرکتهای فعال در حوزه IT و مخابرات در دنیاست.

هوآوی پیشرو در ارائه‌ی راه‌حل‌های ICT، به عنوان یکی از رهبران اصلی فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسخگوی نیاز مشتریان در نقاط مختلف جهان می‌باشد. هوآوی با ارائه‌ی وسیع‌ترین طیف محصولات و راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات در بیش از 170 کشور جهان  فعالیت می‌کند و بدین ترتیب به  بیش از یک سوم جمعیت جهان خدمات ICT ارائه می‌دهد.

شرکت هوآوی  بزرگترین تولیدکننده محصولات مخابراتی در دنیاست و طبق آخرین اعلام و رده بندی مؤسسات معتبر تحقیقاتی Gartner و IDC این شرکت جزو شرکتهای برتر در بیش از 10 زمینه مختلف فناوری اطلاعات می باشد.

با تاکیدی که این شرکت روی تحقیقات و نوآوری (R&D) داشته، مراکزی را به همین منظور در اقصی نقاط جهان از کانادا گرفته تا آلمان و فرانسه دایر کرده است و فعالترین شرکت در ثبت اختراعات در چند سال اخیر بوده است. 

در سال 2020 کمپانی هوآی برای نهمین بار در لیست 500 شرکت برتر (Global Fortune 500)، در رتبه‌ی 49، قرار گرفت.

Huawei

سه حوزه‌ی اصلی فعالیت شرکت هوآوی عبارت‌اند از:

 

Huawei Enterprise Business Group معرفی: Huawei Enterprise

هوآوی در بخش فروش سازمانی خود، حوزه‌ای که کوشاکار به عنوان نمایندگی رسمی هوآوی در آن فعالیت دارد، با تمرکز بر نیازهای نوظهور انواع کسب‌ و کارها در عصر دیجیتال، زیرساخت‌‌های مورد نیاز برای موفقیت آن‌ها را فراهم کرده‌ است.

شرکت هوآوی بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ی محصولات مخابراتی در دنیاست و طبق آخرین اعلام و رده‌بندی مؤسسات معتبرِ تحقیقاتی Gartner و IDC ، جزو شرکت‌های برتر در بیش از ۱۰ زمینه‌ی مختلفِ فنّاوری اطلاعات است .هوآوی، پس از سیسکو، در مقام دوم بیشترین سهم از بازارِ روتر و سوئیچ در دنیا قرار دارد و از لحاظ میزان فروش و سهم بازار، در زمینه‌هایی مانند دیتاسنتر و تجهیزات امنیت شبکه جزو ۳ برند اول جهان است .همچنین در زمینه‌ی تجهیزات ذخیره‌سازی بیشترین رشد را در میان شرکت‌های فعال در این حوزه دارد و در موقعیتی است که امید می‌رود، در آینده‌ی نزدیک، جزو ۳ برند اول از نظر سهم بازار گردد.

سهم بازار جهانی تجهیزات شبکه هوآوی

 

ما در کوشاکار به عنوان نماینده رسمی هوآوی اینترپرایز (Huawei Enterprise)، محصولات و خدمات هوآوی را در سه حوزه ارائه می‌دهیم:

  1. راهکارهای شبکه برای سازمان‌ها:

هوآوی طیف وسیعی از تجهیزات شبکه شامل سوئیچ هوآوی، روتر هوآوی، تجهیزات وایرلس WLAN هوآوی، تجهیزات امنیت شبکه هوآوی، تجهیزات انتقال نوری SDH  و مایکروویو، تجهیزات اکسس GPON و ... را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط و هم‌چنین برای سازمان‌ در مقیاس‌های بزرگ‌تر پوشش می‌دهد.

  1.  راهکارهای IT برای کسب و کارها:

هوآوی با توجه به نیاز روز افزون کسب و کارها به ذخیره سازی داده‌ها و هم‌چنین گسترش استفاده از اپلیکیشن‌های قابل پیاده سازی در بستر خدمات مبتنی بر تکنولوژی ابری، با سرمایه گذاری کلان بر روی واحد تحقیق و توسعه‌ی خود توانسته است جدیدترین محصولات سرور، ذخیره سازی ، رایانش ابری و دیتاسنتر ماژولار و کانتینری را ارائه دهد.

  1. راهکارهای ارتباطی یکپارچه (UC&C):

     راه‌حلِ تسهیل‌سازِ ارتباطاتِ سازمانی هوآوی با ارائه‌ی محصولات مختلف شامل تلفن IP، سیستم‌های ویدئوکنفرانس هوآوی، تجهیزات مرکز تماس و ... امکان برقراری ارتباطات امن، پرسرعت و با کیفیت درون سازمانی را فراهم می‌آورد. 

شرکت کوشاکار به عنوان نماینده‌‌ رسمی هوآوی اینترپرایز در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ای و تأمین تجهیزات مورد نیاز در هر سه حوزه‌ی ذکر شده پاسخگوی شرکت‌ها می‌باشد. با توجه به عملکرد درخشان هوآوی اینترپرایز در کشورهای آمریکا، چین، کشورهای آسیایی، کشورهای اروپایی و خاورمیانه، ما امیدواریم کسب و کارهای کشورمان هم بتوانند با بهره‌مندی از این خدمات به استاندارهای جهانی نزدیک شوند.

در جدول زیر، فعالیت‌های حوزه‌ی اینترپرایز هواوی به صورت خلاصه نشان داده شده است( بر روی خانه‌های جدول کلیک کنید).

 

محصولات حوزه‌ی اینترپرایز هوآوی، فروش توسط نمایندگی رسمی هوآوی

 Switches

 Routers

 (WLAN (AP & AC

(Access (GPON, DSLAM

VideoConference

VoIP

 انتقال و مایکروویو (SDH/WDM)

Data Center

سایر تجهیزات

 

Huawei Consumer Business Group معرفی:

 هوآوی در این بخش از سال 2003 شروع به فعالیت نمود و یکی از مطرح ترین تولید کننده‌های گوشی موبایل، تبلت، ساعت هوشمند و دستگاه‌های MBB  (mobile broadband) است، و در سال 2018  با پشت سر گذاشتن اپل دومین سهم بازار جهان را در این حوزه ( بعد از سامسونگ) بدست آورد.

Huawei Carrier Business Group معرفی:

هوآوی بزرگترین شرکت عرضه کننده راهکارهای تلکام در جهان است و در این بخش مخابراتی، بیشترین سهم بازار جهانی را به خود اختصاص داده است که راه‌حل‌های نوآورانه‌ی خود را از آخرین تکنولوژیهای موبایل (5G) گرفته تا جدیدترین راهکارهای انتقال پرسرعت نوری WDM و مایکروویو و فناوریهای نوظهور اکسس نظیر GPON/10GPON/TWDM PON در اختیار شرکت‌های مخابراتی و رساننده‌ی خدمات ارتباطی (از قبیل ISPها و اپراتور های موبایل) قرار می‌دهد.

هوآوی همگام با تغییرات صنعت تلکام سعی دارد تا با ارائه‌ی محصولات و راه‌حل‌های نوین در زمینه‌ی آنالیز کلان‌داده، ایجاد فضای ابری داخلی (inCloud)، نسل جدید ارتباطات ویدئویی و ...  تبدیل به تامین کننده‌ای پیشرو برای مشتریان خود گردد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی فعالیت‌های هوآوی اینترپرایز با ما تماس بگیرید.

  

170+
16
35000
100